Херсонський гурт «Степ» подав до суду на екс-нардепа Ляшка через «кабанчика»

Учасники херсонського музичного колективу «Степ» через суд намагаються домогтися справедливості у вигляді відшкодування збитків за порушення авторських прав. Обвинуваченою стороною у цій справі є екс-нардеп Олег Ляшко. За словами солістів групи, лідер Радикальної партії ще в період минулої каденції без узгодження використав їхній популярний шлягер «Смажений кабанчик». Докладніше про це читайте на сайті khersonski.com.ua.

Артисти стверджують, що пісня має авторське право та зареєстрована за їхнім колективом, що зобов’язує використовувати продукт виключно за згодою з тими, кому він належить. У той самий час політик використав пісню з метою реклами під час передвиборчої програми, не подбавши про узгодження питання з авторським цехом.

У «Степі» наголосили, що з їхнього боку неодноразово робилися кроки мирного врегулювання питання: до штабу Ляшка надсилалися електронні листи із закликом відновити справедливість. Однак на жодне зі звернень відповіді не було отримано. Тому після невдалих спроб достукатися до конструктивного діалогу, учасниками колективу було прийнято рішення просити допомоги у служителів Феміди. Позов було подано до Печерського районного суду міста Києва. Разом зі «Смаженим кабанчиком» заперечуватиметься ще одна пісня гурту, де на думку артистів було порушено авторські права: «Бум-бум, все в нас є».

Нагадаємо, «Степ» – херсонський музичний поп-колектив, заснований у 1995 році. Навесні 2020 року гурт опинився в центрі гучного скандалу. Так, артистів запросили виступити на концерті до 8 Березня до обласної державної адміністрації. Виступ чиновникам сподобався, а особливо – танці дівчат у відвертих вбраннях. Після скандалу було звільнено керівника апарату Херсонської ОДА Володимира Клюцевського, який відповідав за організацію заходу.

Історія художника з Нової Каховки, який під час окупації став волонтером

Новокаховчанина Максима Кільдерова знають не лише у рідному місті, а й по всій Україні. Своє життя він не уявляє без творчості, а його роботи...

Ще один херсонець успішно виступив на шоу “Голос країни”

Херсонці продовжують підкорювати популярне телевізійне шоу "Голос країни". Минулої неділі, 14 лютого, на етапі сліпих прослуховувань успішно проявив себе наш земляк Гліб Пархоменко. Хлопець...
.