Ще один херсонець успішно виступив на шоу “Голос країни”

Херсонці продовжують підкорювати популярне телевізійне шоу “Голос країни”. Минулої неділі, 14 лютого, на етапі сліпих прослуховувань успішно проявив себе наш земляк Гліб Пархоменко. Хлопець виконав популярний хіт італійського рок-колективу та переможця «Євробачення» Måneskin «I Wanna Be Your Slave». Виступ дуже сподобався суддям, внаслідок чого до Гліба розгорнулися одразу три тренерські крісла. Докладніше про це читайте на сайті khersonski.

Роковий тембр 19-річного Гліба вразив Ольгу Полякову, Святослава Вакарчука та Надію Дорофєєву. Остання була дуже щедра на комплементи, зазначивши, що обожнює працювати з молодими та талановитими виконавцями, і хоче підібрати для учасника новий образ, який би його розкрив. У свою чергу Гліб подякував усім суддям за висловлену думку, коротко розповів про свою мрію опинитися на цій сцені і які емоції відчував, щойно завершився фінальний акорд його виступу. А свій подальший шлях на проекті херсонець вирішив продовжити у команді колишньої учасниці колективу «Время и стекло».

Нагадаємо, 12 сезон головного вокального шоу України “Голос країни” стартував 23 січня. Першим етап сліпих прослуховувань також відкрив наш земляк – 26-річний Євген Бічасний. Варто зазначити, що він також для номера обрав рок-хіт – пісню Stayin Alive британської рок-групи Bee Gees. Оригінальна манера виконання знайшла відгук у жіночої половини суддів. Особливо теситурою вокаліста захопилася «народна блондинка» Оля Полякова. Але Євгеній також обрав команду Дорофєєвої, оскільки ще до участі хотів потрапити або до неї, або до Потапа. До речі, це був не перший досвід участі Бічасного на великій сцені. Раніше талановитий херсонець працював бек-вокалістом із лідером гурту «Океан Ельзи».

Історія художника з Нової Каховки, який під час окупації став волонтером

Новокаховчанина Максима Кільдерова знають не лише у рідному місті, а й по всій Україні. Своє життя він не уявляє без творчості, а його роботи...

«Таврія-борщ» − один з найсмачніших і найцікавіших фестивалів на Херсонщині

Велика кількість різноманітних фестивалів, які щороку проходять на Херсонщині, є очевидним доказом того, що жителям цього південного українського краю є що показати та чим...
.